Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.07.2011 20:30:57 


-----------------------------------------------------------------------------------
6.7.2011odp./ Info
Máme pro vás zobrazení vysílačů po celé ČR, mapa pokrytí, znázorňuje veškeré potřebné informace, pro kvalitní přijem pozemního signálu.
 
 
6.7.2011 Info
Dne 30.4.2012 skončí analogové vysílání na všech satelitech Astra (19,2°E). Od té doby budou všechny programy vysílány pouze digitálně.
 
 
3.7.2011 Info
Analogový signál definitivně končí po celé republice, již včerejškem je mnoho domácností bez analogového signálu. Další oblasti Česka, budou do konce roku 2011 odpojeny. Pro další informace pište do vzkazů, nebo na chat.
 
 
21.6.2011 Info
Připravujeme návod jak získat veškeré satelitní stanice za minimální poplatek  4USD ve FullHD rozlišení na měsíc. Bude se jednat o legální příjem, vše zatím zkoušíme a zdá se že je to na dobré cestě. Informace již brzy.
 
 
3.9.2010 Info
Sledovat palcené kanály zdarma i nadále je možné, pomocí sdílení které umožňují novější příjmače, je nutné přehrát software satelitu, dále je potřeba aby měl satelit připojení k internetu, pokud toto váš příjmač splňuje máte vyhráno. Kanály jsou vysílány přes družici Thor, takže přetočit parabolu je nutnost, pokud jste opět začali ladit Astru 3. Většina kanálů je v HD rozlišení.
více informací
+ +
 
 
15.8.2010 Info
Špatná zpráva, všechno nasvědčuje zatím tomu, že se systém Nagra3 nedaří prolomit tak, aby jeho funkčnost byla standardně stálá. Kód který je spuštěn pod tímto systémem je minimálně třikrát delší než starý u Nagra2, navíc jeho změny probíhají v intervalu 5min, což je tou nejnepříjěmnější záležitostí. V dohledné době tedy nelze očekávat úspěšné prolomění Nagra3 která byla značně zdokonalena a zabezpečna. Pokud tedy potřebujete opět zprovoznit satelitní příjem, nezbývá vám nic jiného než zakoupit placené balíčky kanálů. V lépším případě je tu ale stále možnost že se Nagra3 podaří prolomit tak do příštího roku, uvidíme.
Nejrychlejší cesta na přechod ke kanálům zdarma, případně výběr placených balíčků.
 
 
 
9.8.2010 Info
Přestože kódy stále nejsou, v tento moment je jisté že dešifrovací software který je již naprogramován, dokáže dekódovat systém Nagra3. Kdy bude ovšem k dispozici, říci na 100% nemůžeme, nicméně je to další dobrá zpráva která je klíčovým bodem pro celkové dění v této problematice.
 
 
 
7.8.2010 Nové kody - k nalezení pod položkami menu...
 
57 E8 18 C3 C1 CF 24 2D AC 9E A0 B3 85 A5 96 D9 - nefunkční
 
 
 

Nebaví vás čekat? Chcete již nyní sledovat DigiTV? Zkuste to tady.
+ +
 
 
 
Články k tématu: 
   
                  přečíst článek                                    přečíst článek                                   přečíst článek
 
 

 
Důležitá změna pro český, slovenský a vůbec pro celý trh s placenou televizí, který obecně čekal na vyřešení možného ilegálního příjmu, který děravý' systém Nagravision 2 dlouhodobě poskytoval. Všechny programy operátora jsou nyní dostupné jen s novými přístupovými kartami Digi TV, které operátor začal zákazníkům postupně posílat od podzimu loňského roku. V České republice a na Slovensku začala výměna karet na jaře letošního roku. Prvními odpojenými programy z N2 byly PPV (pay per view) kanály s lukrativním obsahem Digi Film 1 a Digi Film 2.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
 
 

http://www.parabola.cz/cz-sk/digi-tv/zakladni-informace-cz/   
 
http://www.digitalnitelevize.cz/forum/digi-tv/nove-karty-s-nagravision-3-69949/?stranka_oblast=
 
digiTV, nagra2, sat, kody, satelity, družice, karty, příjmače, czlink, nagravision, nagravision3, nagravision2, digi tv,